Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli'nin Ertelenmesi Hakkında Konuştu!

Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli'nin Ertelenmesi Hakkında Konuştu!

08 Ekim 2017

5162 Okunma

Merakla beklenen yeni filmden sıcak gelişmeler devam ediyor.

Daha önce gösterim tarihi 19 Nisan 2019 olarak verilen 9. filmin ertelendiği duyurulmuştu. Universal Pictures filmin yeni gösterim tarihini 10 Nisan 2020 olarak açıkladı. Konu ile ilgili olarak ünlü oyuncu Vin Diesel; "Kardeşlik, Puerto Rico'da çektiğimiz bir sahneden. Dünmüş gibi hatırlıyorum. Sıcak kanlı insanlarla dolu harika bir ada... 43 yaşıma girdiğim bu yaz oğlum Vincent doğdu.Facebook'ta sorduğum "beni kiminle oynarken görmek istersiniz?" diye sorduğum bir soruya karşılık Jan Kelly adından bir kadın Dwayne yanıtını verdi. Ben bu yorumu dinledim. Serinin devam filmi ile ilgili birçok farklı söylem ortalarda dolaştıyor bunun farkındayız. Yakın dostum ve Universal'ın başı Ron Meyer bana bir söz verdi. Yakın zamanda harika haberler vereceğiz" dedi.

Brotherhood... and all it's complexities. This scene was filmed in Puerto Rico, I can remember it like it was yesterday. Such a beautiful island, the people were so warm and welcoming. I turned 43 that summer... and my son Vincent was born. A woman named Jan Kelly responded to a question I had asked on Facebook, 'who they would like to see me work with?' She said would love to see me work with Dwayne... I listened to her request and he became Hobbs. I know there has been a lot of speculation as to why the Fast 9 release date was pushed... but it would be unfair to say it is anyone's fault. As we plot the course to expand the Fast & Furious universe, one must be mindful to take stock of the roads we took to get here. The pillars of authenticity, family and most importantly, our loyal fan’s perspective has been instrumental in procuring success. However, like any vehicle that has run around the globe 8 times, the franchise is in need of maintenance. My good friend and the godfather of Universal, Ron Meyer has granted me the time to do just that. We have some very exciting news to share soon... stay tuned. Yours truly, Dom #FamilyAlways

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on Oct 6, 2017 at 8:15pm PDT

Oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Chris ‘Ludacris’ Bridges gibi isimleri tekrar bir araya getiren yapımda ayrıca Charlize Theron, Kurt Russell ve Scott Eastwood da yer alıyor.Universal ayrıca Trolls 2 filmini de 14 Nisan 2020'ye taşıdı.

  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha